دسته‌بندی موضوعی
 

پایه اشکال

پایه اشکال
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید
قیمت: 46,000 تومان
ویژگی اصلی: مناسب برای زیر 2 ساله

3 تا 7 سال، یادگیری مفاهیم (اندازه - شکل - رنگ )، پرورش قدرت تصویر‌سازی ذهنی و فضایی، درک مشابهت‌ها و تفاوت‌ها، رشد مهارت‌های ذهنی و حرکتی.
پایه اشکال: ابزار آموزشی خاصی است که از یک صفحه برجسته با قابلیت اتصال پایه‌هایی با چهار شکل هندسی مختلف و دو قطعه میله استوانه‌ای تشکیل شده است. در این وسیله 32 قطعه مهره رنگی در دو اندازه کوچک و بزرگ با شکل‌های مختلف هندسی قرار داده شده است که امکان انجام فعالیت‌های آموزشی مختلفی را فراهم می‌سازد. وجود قطعات بزرگ با لبه‌های صاف، ایمن و همچنین تنوع رنگ‌های شاد امکان کار برای کودکان خردسال را ساده، دلنشین و هیجان‌انگیز می‌کند کار کردن با این وسیله بسیار ساده بوده و به دلیل داشتن قطعات مختلف از نظر شکل، رنگ و اندازه می‌تواند به روشهای مختلفی مورد استفاده قرار گیرد.

 

چگونگی استفاده از محصول:
الف- با استفاده از کل قطعات:
پایه‌ها و میله‌ها را در محل مناسب روی صفحه قرار دهد. اشکال کوچک را درون میله‌ها قرار دهد. اشکال بزرگ را متناسب با شکل داخلی آنها و به تفکیک رنگ بر روی پایه‌ها قرار دهد.
ب: کاربرد وسیله بدون استفاده از پایه‌ها و صفحه قطعات را بر اساس اندازه آنها:
قطعات را بر اساس شکل کوچک و بزرگ جدا کند (بدون توجه به رنگ و اندازه آنها) جدا کند. قطعات را بر اساس رنگ و بدون توجه به اندازه آنها جدا کند. قطعات را بر اساس شکل و رنگ (بدون توجه به اندازه) جدا کند. قطعات کوچک را بر اساس شکل بیرونی آنها درون قطعات بزرگتر بر اساس شکل درونی آنها قرار دهد. از قطعات کوچک و نخ به عنوان بازی نخ و مهره استفاده کند.
اهداف آموزشی :
یادگیری مفاهیم (اندازه - شکل - رنگ )،تقویت مهارت عمل چشم و دست، پرورش قدرت تصویر سازی ذهنی و فضایی، درک مشابهت‌ها و تفاوت‌ها، پرورش دقت و سرعت عمل، تقویت حواس و درک عملی حجم و اندازه، رشد مهارت‌های ذهنی و حرکتی، یادگیری واژه‌ها ( اشکال هندسی، رنگها).

http://dordonehjon.persiangig.com/%D8%AF%20%D9%85%20%D9%85/IMG_6200.jpg

نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: نکته: کد HTML مجاز نیست!

رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید: