دسته‌بندی موضوعی
 

baby einstein

baby einstein
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید
قیمت: 100 تومان
ویژگی اصلی: حافظه

برای یک کودک حدودا یک ساله معمولا تلویزیون هنوز جذابیت خاصی ندارد چون تصاویر آن پیچیده بوده و دارای سرعت تغییر زیادی است. اما میتوانید این مجموعه را روی او امتحان کنید تا ببینید با چه جذابیت تعجب بر انگیزی ، تصاویر او را آرام بر روی صندلی نشانده و توانایی های فکری و جسمی او را باور کنید. البته مشخص است که کودک در چنین سنینی باید تحرک داشته باشد که این نیاز در زمان و مکان مناسب خود ، باید توسط والدین ارضا شود اما در صورت کمبود امکانات و وقتوالدین ، این مجموعه می تواند در پرورش صحیح کودک موثر واقع شود.

 

چیزی که محصولات Baby Einstein را بی شباهت و بی نظیر از بقیه کرده اینست که این محصولات با توجه به ذهنیات و تخیلات کودک خلق شده و از این ذهنیات  و واقعیات موجود دنیا ، یک ترکیب بی نظیر ارائه میدهد.

محصولات Baby Einstein در زمینه ویدیویی،فیلم هایی هستند که به صورت Interactive یا دوطرفه برای والدین و کودکان طراحی شده اند. دی وی دی های Baby Einstein در هر عنوان و در هر رده سنی مثل یک کتاب دیجیتالی است و این امکان را به والدین میدهد که هنگام لذت بردن و تمرین فیلم ها دستانشان آزاد باشد و با کوچولوی دلبندشان بتوانند دست بزنند و شکل ها و اسباب بازی ها را نشان دهند و بازی کنند و عکس العمل داشته باشند.

کمپانی Baby Einstein معتقد است که اگر قرار است تماشای تلویزیون برای کودک مجاز باشد میتواند به جا باشد و موجبات رشد فکری کودکان را فراهم آورد ؛ بنابراین اختصاص این فیلم ها با محتوای مناسب،میتواند ابزار بسیار مفیدی برای والدین و کودکان باشد تا در کنار یکدیگر لذت بردن را تجربه کنند.

همینطور که از نام این مجموعه پیداست تلاش بر این است که از کودک شما در این سنین یک انیشتین کوچولو ساخته شود. توانایی های فکری و بلقوه در او شکوفا شود و کمی هم به پدر و مادرش در نگهداری او کمک کند.

نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: نکته: کد HTML مجاز نیست!

رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید: