دسته‌بندی موضوعی
 

بازی و ریاضی

بازی و ریاضی
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید
قیمت: 7,500 تومان
ویژگی اصلی: علمی

وسیله آموزشی که با آن چهار عمل اصلی را آموزش میدهدو قابل استفاده در پایه های اول تا پنجم دبستان می باشد و قسمت جواب در پوشی دارد که روی جواب را میپوشاند و کودک بعد از محاسبه با نگاه کردن به جواب صحیح از درست بودن محاسبه اش آگاه میشود.
بازی و ریاضی , وسیله ای کمک آموزشی است که به منظور آموزش و تمرین ریاضی برای دانش آموزان مقطع دبستان طراحی گردیده است . این وسیله از بهترین مواد اولیه پلاستیک تهیه شده و رنگ های بکار رفته در آن باعث خستگی چشم نمیشود.
بازی و ریاضی, وسیله ای جذاب برای آموزش چهار عمل اصلی ریاضی (جمع , تفریق , ضرب و تقسیم ) بر روی اعداد یک رقمی میباشد . دریچه های مخفی کننده اعداد که بر روی این وسیله ی کمک آموزشی تعبیه شده است ,امکان مخفی کردن جواب را برای پرسش دانش آموز از خودش فراهم می کندو بدین ترتیب میتواند بازی و ریاضی را برای تمرین چهار عمل اصلی خصوصاً حفظ کردن جدول ضرب به خوبی به کار بگیرد .
بازی و ریاضی , دانش آموزان را با اشکال مختلف اعداد کـسری,اعشاری و جمع جبری اعداد آشنا میکند و میتواند درطول مقطع تحصیل در دوران دبستان مورد استفاده دانش آموزان باشد .
قلم های 9 گانه این وسیله قابل جابجایی هستند , بعنوان مثال قلم شماره 8 می تواند در خانه شماره 5 قرار گیرد و بدین ترتیب چهار عمل اصلی بر روی 8 و 5 قابل انجام است و همچنین در سایر خانه ها این جابجایی امکان پذیراست .
برخی از امکانات و قابلیتها:
• کودکان با بازی بهتر می آموزند
• وسیله ای کمک آموزشی و قابل استفاده در پایه های اول تا پنجم دبستان
• آموزش سریع و آسان چهار عمل اصلی ریاضی
• کیفیت و طراحی عالی

نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: نکته: کد HTML مجاز نیست!

رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید: